T480B

T480S

TTJ

TTB

TT

TT4

FL 3.15 Master

56S

TD4B

TDS

TDD

TDD Bluemaster

FL 4.20 Master

T4 F/N/V

TR5

TR6

T5 EC

T6000

T6

T7

T7000

T7000 Auto Command

T7 HD

T8 Auto Command

Beygir gücü:

Kullanım Alanı:    
Kabin Tipi:    
Çekiş:    
ÜRÜNLER

İnsan besini olabilecek veya ekonomik değeri olan her türlü bitkisel-hayvansal ürünün bakım, besleme, yetiştirme, koruma ve mekanizasyon faaliyetlerinin tamamını kapsamaktadır. Bu bölümde tüm traktör ve ekipman modelleri sergilenmektedir.

T480S

TTJ

TTB

TT

TT4

56S

TD4B

TDS

TDD

TDD Bluemaster

FL 4.20 Master

T4 F/N/V

TR6

T5 EC

T6000

T7

T7000

T7000 Auto Command

T7 HD

T8 Auto Command

SA Serisi Turbo Atomizörler

TC 5.80

TürkTraktör Haşbaysız Küçük Balya Makineleri

Herbisit Kiti

New Holland Hassas Ekim Makineleri

CX 5-6

CX 8.70

Koşullandırıcılı Çayır Biçme Makineleri

Haşbaylı Küçük Balya Makineleri

BR6000 Serisi Sabit Odalı Silindirik Balya Makineleri

Türk Traktör Dik Rotovatörleri

Türk Traktör Hidrolik Kaydırmalı Toprak Frezeleri

Merdane Kombinasyonlu Toprak Frezeleri

Türk Traktör Sabit Toprak Frezeleri

New Holand Kendi Yürür Yem Hasat Makineleri

RB Serisi Değişken Odalı Silindirik Balya Makinaları

Büyük Balya Makineleri

Ürünler - Ekipmanlar - FS Serisi Tarla Pülverizatörleri

FS Serisi Tarla Pülverizatörleri

 
FS Serisi Tarla Pülverizatörleri

Mükemmel ilaçlama için kontrol sizde

Homojen ilaç karışımı

 3000 litre depo kapasitesine sahip modellerde standart olarak sunulan ilaç karıştırıcı, 35 litre depo kapasitesine sahip olup ilacın ön karıştırma işleminde kullanılmaktadır. Bu sayede kimyasal ilacın su ile homojen karışımı sağlanmış olur.


Seviye göstergesi

 FS serisi tarla pülverizatörlerinde ilaçlama esnasında traktörden depo içerisinde kalan ilaç miktarının seviyesini gözlemleyebilmek için FS serisi tarla pülverizatörlerinde seviye göstergesi standart olarak sunulmaktadır.

Traktöre bağlantı tipi

400, 600, 800 ve 1000 litre depo kapasiteli asılır tip modeller traktöre üç nokta askı sistemiyle, 2000 ve 3000 litre depo kapasiteli çekilir tip modeller ise traktöre hidrolik yan kol bağlantısı ile bağlanmaktadır. Çekilir tip tarla pülverizatörlerinde standart olarak sunulan hirdolik yan kol bağlantısı, sıra sonu dönüşlerde yüksek manevra kabiliyeti sunmaktadır.

Kontrol kumandası

 FS serisi tarla pülverizatörlerinde sıvı akışı ve basınç ayarı için farklı teknolojilerde kontrol kumandaları kullanılmaktadır. İlaçlama kolunun manuel olarak ayarlandığı modellerde mandallı tip kontrol kumandası kullanılırken ilaçlama kol tipi değiştikçe farklı sayıda bölüm kontrolü sağlayan ithal kontrol kumandaları sunulmaktadır. 3000 litre depo kapasiteli tarla pülverizatöründe sıvı akış kontrolü elektronik olarak ARAG marka ithal kontrol kumandası ile sağlanmaktadır.

İlaçlama deposu

FS serisi tarla pülverizatörlerinin tüm modellerinde dayanıklı yapıya sahip, güneş ısınlarına ve kimyasala karşı dayanıklı polietilen (plastik) ilaçlama deposu kullanılmaktadır. El yıkama deposu tüm modellerde standarttır. Sistem yıkama, ilaçlama uygulamasını bitirdikten sonra ana deponun temizlenmesi amacıyla kullanılmakta olup bu sayede ilaçlama etkinliğini büyük ölçüde artmaktadır. 

Filtre

 Depo kapasitelerine bağlı olarak değişen pompa debilerine göre farklı boyutlarda filtreler kullanılarak ilaçlı sıvı içerisindeki istenmeyen yabancı maddeler temizlenmektedir. Bu sayede ilaçlı sıvının bitkiye püskürtülmesinde kullanılan ilaçlama memelerinin tıkanması minimize edilmektedir.

İthal ilaçlama pompası ile mükemmel ilaçlama performansı

  TürkTraktör tarla pülverizatörlerinde Annovi Reverberi ve Udor marka ithal ilaçlama pompaları kullanılmaktadır. Tarla ilaçlamasında istenilen debiyi sağlayan ithal ilaçlama pompaları, yoğun ilaçlama koşullarında dahi üstün performanis gösteren membran yapısına sahiptir.

İlaçlama memesi

   FS Serisi tarla pülverizatörlerinde pirinç ve plastik malzemeli olmak üzere 2 farklı ilaçlama memesi bulunmaktadır. Pirinç malzemeli ilaçlama memesi tekli yapıda olup plastik malzemelide ise tekli ve dörtlü seçenekleri bulunmaktadır. Tam hidrolik ilaçlama koluna sahip modellerde Braglia marka dörtlü ilaçlama memeleri standart olarak sunulmaktadır. Yelpaze hüzemli olarak ilaç atımı sunan dört farklı renkteki ilaçlama memeleri farklı delik çaplarını ifade etmektedir. İlaçlama memesini döndürerek ilaçlama memelerinin farklı delik çapındaki tipleri kullanılabilmektedir.

Modeller

Özellikler